KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 6754654

nr 675 4654

Kolteckning

Upphöjd med vitt, 1700-tal, 11x16

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 januari 2011
kl 17:50:39